Náš tým je vybaven flotilou, která je schopna hledat jednotlivce nebo realizovat mise na záchranu ztracených lodí. Díky moderním technologiím jsme schopni nabídnou záchranu z jeskyní nebo evakuaci velkých transportních lodí. Klíčovou je pro nás v těchto nasazeních rychlost a maximální možná efektivita při záchraně osob, nákladu a majetku klienta.

Na naše specialisty se můžete spolehnout. Ale ne vždy je možné tento typ misí splnit se 100% účinností, proto doporučujeme klientům mít vždy dostatečně pojištěnou loď, náklad a snažit se zajistit maximální bezpeční posádce.

Všechny naše operace jsme schopni koordinovat od jednoho plavidla až po kompletní letku. Díky tomu můžeme operovat i jako speciální doprovodná síla nebo provádět výsadek bojové techniky přímo uprostřed konfliktu. Mimo výsadku techniky, pěchoty nebo transportu menších lodí na velké vzdálenosti. Pokud naše lodě budete potřebovat v zóně konfliktu, vždy s nimi budeme odesílat i odpovídající ochranu. Situační hlášení si, pokud je to možné, vždy tvoříme sami.

Naše bojové lodě využívají jak velmi trénovanou posádku, tak i krátkodobě rekrutovanou sílu, tím jsme schopni zajistit zásadní vojenskou podporu za přijatelnou cenu. I přes tento faktor ale všechny členy posádky podrobujeme detailnímu prověření a hlubokému školení s lodním vybavením.

Jsme připraveni transportovat jak náklad ve standartních přepravních kontejnerech tak i náklad v podobě techniky nebo stázových zařízení.

Naše obsluha je vybavena nejnovějšími logistickými technologiemi pro maximální rychlost a bezpečnosti při nakládce, vykládce a transportu samotném.

Vždy si individuálně domlouváme na aspekty kontraktu, které jsou pro klienta nejvýhodnější. Rychlost, ekonomičnost, bezpečí.